• Особистий кабінет
  • 0 товарів
    Сума: 0
    Ваша корзина пуста
Меню
Назад » »

Дивовижні сережки - кафи

Дуже популярні на ринку модних аксесуарів, з упевненістю є сережки-кафи. Секрет популярності таких сережок полягає в здатності перетворювати зовнішній вигляд жінки, створюючи при цьому модний образ. Елегантне художнє прикраса здатне не тільки прикрасити жіночі вушка, але і стильно доповнити образ кожної жінки. Перетворюючи її віскі, шию і волосся, сережки-кафи тим самим роблять жінку чарівною, привабливою і бажаною.

Сережки кафи розрізняються за типом кріплення. - це тип сережок, які без проколу кріпляться на вухо, утримуючись за допомогою спеціальної дужки на вушній раковині. Деякі з них фіксуються на вушній раковині за рахунок комбінованого подвійного кріплення: в прокол у вусі і завушною петлею. Завдяки особливому способу додаткового кріплення на вушній раковині, вага окремо взятої Кафи рівномірно розподіляється по вушка, які не відтягуючи мочку. Від цих моделей сережок не втомлюються вуха і не виникає відчуття дискомфорту, оскільки вони легкі і зручні.

Найчастіше це прикраса одягається тільки на одне вухо, а для другого використовується сережка схожого стилю або лаконічний гвоздик. Перевага виготовлення даного аксесуара полягає в різноманітності матеріалів і форм. Для осіб, які віддають перевагу дорогим ювелірним виробам, колекція аксесуарів представлена дорогоцінними ювелірними виробами, виконаними з золота і срібла з інкрустацією каменями або без них. Незважаючи на свою оригінальність, кафи дивним чином вписуються в самі різні стилі. Сережки кафи пасують як любителям традиційних витончених прикрас, так і прихильникам етнічного та рокерского стилів.

Налічується велика кількість цих прикрас різноманітних дизайнів, виконані в анималистических мотивах у вигляді: змій, драконів, тварин, метеликів, а також кафи з готичними елементами: пір'ям, шипами, хрестами і т.д. Особливу популярність, серед молоді набули мініатюрні кафи - затискачі. Вони відмінно поєднуються з офісним та класичним діловим одягом, наприклад: брючними костюмами. Кафи-манжети кріпляться так само, як і інші моделі, проте відмінність полягає в тому, що вони більше за розміром і повністю прикрашають вушко.

До останніх модних тенденцій відносяться епатажні дизайнерські моделі зі стразами і підвісками-ланцюжками, а також кафи, прикрашені пір'ям екзотичних птахів. Перебуваючи в центрі уваги, володарки вишуканих сережок-кафф викликають відчуття незвичайної енергетики, вони полонять і зачаровують. Саме тому це завжди стильні і творчі люди.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar