• Особистий кабінет
  • 0 товарів
    Сума: 0
    Ваша корзина пуста
Меню
Назад » »

Ювелірні вироби з кераміки

Вашій увазі ми хочемо представити цікавіші ювелірні вироби, які підкорять вас і назавжди залишаться в ваших серцях. Вишукані ювелірні прикраси з кераміки - саме ці вироби допоможуть вам доповнити свій образ і зробити його неповторним. Ювелірні прикраси з кераміки не так давно з'явилися на ринку, но вже успішно заволоділи увагою цінителів новинок. Зовсім недавно цей матеріал використовували тільки для медичного або космічного устаткування, то вже в в двадцять першому столітті кераміка підкорила і сердца ювелирів.

Ювелірні прикраси з кераміки можуть бути зі вставками з золота або срібла. Можливо ця інформація викличе здивування, або навіть ступор, адже всі ми звикли, що з кераміки виготовляється посуд. По суті, ці два види кераміки не мають нічого спільного один з одним, крім одного пункту. В тому, та в іншому випадку кераміка вимагає спікання. У великій справі готові ювелірні вироби з кераміки мають темний колір. І саме для того, щоб отримати різноманітні відтінки прикрас майстри додають барвники, за допомогою яких ми і можемо насолоджуватися цими неймовірними виробами.

У ювелірних виробах з кераміки є багато переваг над іншими прикрасами. Одні з них є довговічність. Ювелірні вироби з кераміки у разі не стираються, не псуються і не змінюються від будь-яких зовнішніх впливів. Таким вироби не страшний ні мороз, ні вода, ні спека, ні прямі сонячні промені. Ще одним, чимало важливим плюсом таких прикрас є легкість. Ви ніколи не зможете поскаржитися на те, що втомилися носити кільце з кераміки, адже ви просто не будете його відчувати. Однією з найважливіших характеристик кераміки є те, що вона гіпоалергенна.

Ви можете без будь-яких страхів носити ювелірну прикрасу їх кераміки і ні краплі не хвилюватися про те, як ваша шкіра відреагує на такий контакт. Ювелірні вироби з кераміки так само відрізняються високою міцністю.

Такі прикраси не дряпаються і не пошкоджуються. Ви спокійно можете займатися спортом або будь-якою іншою фізичною працею. Ваш виріб збережеться цілим і неушкодженим. А після полірування ваше кiльце, або кулон буде виблискувати і ніколи не втратить свій чарівний блиск. Але крім всіх цих позитивних якостей, вироби з кераміки так неймовірно красиві і незвичайні.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar